rejestracja

Wyszukiwarka

wpisz szukaną frazę np nazwę produktu

Katalog

Regulamin

1.Sklep internetowy hot-lux-mot.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez strony http://www.sklep.hot-lux-mot.pl.

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie hot-lux-mot.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych hot-lux-mot.pl są cenami netto (nie zawierają podatku VAT). Wiążąca dla stron jest cena podana w potwierdzeniu zamówienia.

4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy faktury VAT.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanej firmy kurierskiej.

5. Możliwe są następujące formy płatności: Przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, paczka jest pakowana i wysyłana.

6.  Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

7. Przesyłki są dostarczane firmą kurierską - maksymalny czs dostawy, to trzy dni robocze, liczone od momentu wpływu na konto.

8. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.

9. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2, w terminie dziesięciu dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. Zgodnie z ustawą, możliwości zwrotu nie podlegają produkty, podlegające ochronie praw autorskich, takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką itp.

10. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

Strona hot-mot,pl stosuje pliki cookies. Ich wykorzystanie i przechowywanie informacji w nich zawartych służy świadczeniu najwyższej jakości usług.

W każdej chwili możesz, Drogi kliencie, zmienić ustawienia swojej przeglądarki dotyczące cookies.

Promocja dnia

Czyścik do butów gąbka Arroganze

Czyścik do butów gąbka Arroganze

Cena: 0.72 zł kup Cena: 0.65 zł

Żel pod prysznic bionual 32 ml

Żel pod prysznic bionual 32 ml

Cena: 1.82 zł kup Cena: 1.64 zł

Czepek pod prysznic Pikenz

Czepek pod prysznic Pikenz

Cena: 1.53 zł kup Cena: 1.37 zł

Gumowa kaczka 83 mm

Gumowa kaczka 83 mm

Cena: 6.78 zł kup Cena: 6.11 zł

Szlafrok kimono pikowany S

Szlafrok kimono pikowany S

Cena: 115.12 zł kup Cena: 103.60 zł

Szlafrok z 100% mikrofazy kimono L

Szlafrok z 100% mikrofazy kimono L

Cena: 154.76 zł kup Cena: 139.28 zł

Kolorowe kredki do malowania

Kolorowe kredki do malowania

Cena: 9.96 zł kup Cena: 8.97 zł

created by Agencja interaktywna Poznań